Hubungi Kami

Direktori Pegawai

Direktori Pegawai

Nama Jawatan Telefon @pahang.gov.my

Pejabat Pegawai Kewangan Negeri

YB. Dato' Indera Nazri Bin Abu Bakar Pegawai Kewangan Negeri 09-5126801 ybpkn
Pn. Noor Ziana Binti Ahmad Nor Hasan Setiausaha Pejabat 09-5126801 noorziana
Puan Ame Binti Abdullah Timbalan Pegawai Kewangan Negeri 09-5126802 tpkn
Pn. Adora Binti Osman Setiausaha Pejabat 09-5126802 adora
YH. Dato' Nor Akillah Binti Osman Akauntan Negeri 09-5126813 an
Pn. Diana Azniwati Binti Mohd Fadzil Setiausaha Pejabat 09-5126813 diana.azniwati

Seksyen Khidmat Pengurusan

Pn. Elisa Binti Razman Pen. Peg. Kewangan Negeri (KP) 09-5126807 elisa
Pn. Salmizan Binti Ismail Pegawai Teknologi Maklumat 09-5126846 salmizan
Pn. Khairizawati Binti Mohamed Pen. Pegawai Tadbir (KP) 09-5126844 khairizawati
Pn. Hashirah Binti Ab. Hamid Penolong Akauntan (KP) 09-5126845 hashirah
Pn. Norainawati Binti Mat Jali Pen. Peg. Tek. Maklumat 09-5130503 norainawati
En. Shamsulkamar Bin Iklil Ketua Pembantu Tadbir (KP) 09-5126829 shamsul
Pn.Zuzaimon Binti Hussin Ketua Pem. Tadbir (K)(KP) 09-5126806 zuzaimon

Seksyen Belanjawan Dan Hasil

Pn. Laily Binti Abdul Wahab K. Pen. Peg. Kew. Negeri (B) 09-5126804 laily.wahab
Pn. Lailatul Nadwa Binti Ahmad Pen. Peg. Kewangan Negeri (B) 09-5126803 lailatul
Pn. Nurul Amira Binti Ahmad Zakhi Pen. Peg. Kewangan Negeri (H) 09-5126832 nurul.amira
En. Md Multazam Bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir I (K)(B) 09-5126835 multazam
En. Nik Muhd Syafiq Bin Nik Muhamad Japlus Ketua Pembantu Tadbir II (K)(B) 09-5126805 nikmuhdsyafiq
Pn. Sharifah Farina Binti Syed Dabal Ketua Pembantu Tadbir (K)(H) 09-5126805 sharifah.farina

Seksyen Perkhidmatan Operasi Perakaunan

Pn. Julia Binti Abu Bakar Akauntan (OP) 09-5126808 julia
En. Mohd Firdaus Bin Abdul Thani Penolong Akauntan (Bayaran) 09-5126811 firdaus.thani
Pn. Rohana Binti Lan Pen. Akauntan (Emolumen) 09-5126809 rohana.lan
YBhg. Datin Roslina Binti Ab Majid Ketua Pembantu Tadbir (K) 09-5126812 roslina.am
Pn. Nor Shuhada Binti Ismail Ketua Pembantu Tadbir (K) 09-5126811 shuhada

Seksyen Perakaunan Pengurusan

Pn. Nur Syazwani Binti Mohd Fadzil Akauntan (PP) 09-5126831 nur.syazwani
Pn. Norliza Binti Samsul Bahri Penolong Akauntan (PP) 09-5126810 norliza.sb
Pn. Norhayni Binti Sulong Pembantu Akauntan (PP) 09-5126809 norhayni

Seksyen Perundingan Dan Latihan

Pn. Najmah Binti Ismail Akauntan (Pl) 09-5126816 najmah
Pn. Wan Filzah Binti Wan Omar Penolong Akauntan (Pl) 09-5126817 filzah
Pn. Nor Mazlida Binti Zakaria Penolong Akauntan (Naziran) 09-5126814 mazlida
Pn. Faizuriati Binti Zahari Pembantu Akauntan W22 09-5126815 faizuriati
En. Faizul Bin Zaharudin Pembantu Akauntan W22 09-5130289 faizul.zaharudin

Seksyen Pengurusan Dana Dan Terimaan

Pn. Ayu Zalina Binti Adnan Penolong Akauntan (DT) 09-5126821 ayuzalina
Pn. Rakiah Binti Abu Bakar Penolong Akauntan (T) 09-5126809 rakiah.ab
Pn. Naini Binti Sulaiman Pembantu Akauntan W22 09-5126810 naini

Seksyen Aset Dan Perolehan

Pn. Rosnani Binti Ismail K. Pen. Peg. Kew. Negeri (AP) 09-5126850 rosnani.ismail
Pn. Siti Nor Azizah Binti Salleh Pen. Pegawai Tadbir 09-5126849 sitinorazizah
Pn. Adibah Binti Abd Raub Ketua Pembantu Tadbir (A&P) 09-5124471 adibah

Seksyen Pelaburan Dan Pinjaman

En. Muhammad Faizal bin Sidek K. Pen. Peg. Kew. Negeri (P&P) 09-5126818 .
Pn. Hazie Amira Binti Mohd Ghazali Pen. Peg. Kew. Negeri (P&P) 09-5126819 .
Pn. Siti Khatijah Binti Othman Penolong Akauntan (P&P) 09-5126820 sitikhatijah.o
Cik Zaidatul Akmar Binti Mahamud Ketua Pembantu Tadbir (P&P) 09-5126851 zaidatul.akmar

Unit Tender Khas (UTK)

Pn. Zuhairida Binti Khairuddin Pen. Akauntan (W29) 09-5126673 zuhairida
FaLang translation system by Faboba
Pejabat Kewangan dan Perbendaharaan Negeri Pahang
  • Tingkat 3, 5 & 6, Blok B, Wisma Sri Pahang, 25503 Kuantan, Pahang Darul Makmur.

  • 09-512 6800
  • 09-513 4839
  • pkn[@]pahang.gov.my


Hakcipta Terpelihara © 2021 Pejabat Kewangan dan Perbendaharaan Negeri Pahang.
Kemaskini Terakhir : 29 Nov 2022 • Jumlah Pelawat : 342322
bahasa sharing button English
faq sharing button Soalan Lazim
hubungi sharing button Hubungi Kami
aduan sharing button Maklum Balas
sitemap sharing button Peta Laman