Senarai Pegawai Kewangan Negeri

Nama  Tempoh Perkhidmatan 
 Tuan D.C.C Wilson  1959 - 1967
 En. Rastam bin Abdul Hadi  1967 - 1969
 En. Abdullah bin Kassim  1969
 Tuan Nik Badli Shah bin Dato' Nik Abdulla  1969 - 1976
 Dato' Shahbuddin bin Imam Mohamad  1976 - 1983
 Dato' Zaludin bin Sulong  1983 - 1984
 Dato' Tik bin Mustafa  1984 - 1988
 Dato' Zainal bin Haji Ismail  01 Feb 1988 - 01 Jun 1993
 Dato' Ismail bin Hamzah  01 Jun 1993 - 16 Jan 1996
 Dato' Zainal Abidin bin Mat Said  01 Feb 1996 - 31 Okt 1998
 Dato' Abd. Rahim bin Abdul  16 Dis 1998 - 15 Okt 2001
 Dato' Haji Abdul Rahman bin Imam Arshad  01 Dis 2001 - 02 Okt 2004
 Dato' Wan Abdullah bin Wan Salleh  02 Okt 2004 - 31 Mei 2006
 Dato' Sharifah Fatimah binti Syed Omar  01 Jun 2006 - 01 Jan 2007
 Dato' Muhammad Safian bin Ismail, DIMP., AAP., AMP.  01 Feb 2007 - 12 Okt 2007
 Dato' Norzan bin Haji Ahmad, DIMP., AAP., AMP., PKC.  16 Okt 2007 - 15 Jan 2014
 Dato' Dzul-kifly bin Osman, SIMP., DSAP., DIMP., SMP., AAP., AMP.  05 Feb 2014 - 31 Dis 2015
 Dato' Indera Haji Mohamad Roslan bin Harun, SIMP., DSAP., DIMP., SMP.  01 Feb 2016 - 25 Jan 2020
 Dato' Indera Nazri bin Abu Bakar, SIMP., DSAP., DIMP., SMP  03 Februari 2020

Tarikh Terakhir Dikemaskini : 11/2/2020